ŠKODA OCTAVIA

ID #10300

Základní údaje

Jméno
ŠKODA OCTAVIA
První registrace
06/2006
Najeto
341 715 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TMBJX41U378829570
SPZ
5S35972
Výkon motoru
75 kW
Objem motoru
1595 cm3
Palivo
Benzín
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 4
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno z provozu 1 rok.
Vozidlo je vybaveno střešními nosiči.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Celkově horší stav! Svítí kontrolní světlo motoru - motor, ale pracuje normálně (provozováno takto delší dobu), Stopy chladící kapaliny v oleji, Porucha zámku levých předních dveří, Opotřebené brzdové obložení, Všechny díly karoserie - koroze a deformace, Roztržené levé přední sedadlo a potah stropu, Deformace nárazníků, Prahy jsou místy prorezlé skrz, Hluboká korze nápravy a výfuku, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace karoserie, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Silně opotřebený interiér, Silně znečištěný interiér, Slabý akumulátor, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Dobré Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
4513 mm
Výška
1510 mm
Šířka
1731 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1440 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
1805 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
1805 kg

Výbava

Rádio
Servisní knížka
Elektrická zrcátka
Klíč
Zamykání řadící páky
Tažné zařízení
Zimní pneu
Airbag
Parkovací senzory zadní
ABS
Handsfree