KRONE SD

ID #10311
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
KRONE SD
První registrace
04/2011
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Platná do
VIN vozidla
WKESD000000495376
SPZ
4L02128
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Odstaveno z provozu 1 rok.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Deformace korby, Hluboká koroze - rám vozidla, přední čelo, rám zadních vrat, obě křídla zadních vrat, vzduchojemů, nápravy, Zkroucené - pravé křídlo zadních vrat, Levý zadní sloupek je ohnutý a nelícuje levé křídlo vrat, Levý vnější podélník korby je prasklý u zadního sloupku, Drobná poškození a opravy plachty, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze nástavby, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Heřmanice Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
14000 mm
Výška
4000 mm
Šířka
2550 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
6750 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
39000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
36000 kg

Výbava

Návod k obsluze
ABS