PEZZOLATO PZ 150 A

ID #10373

Základní údaje

Jméno
PEZZOLATO PZ 150 A
První registrace
12/2019
Najeto
4 525 MTH
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Platná do
VIN vozidla
1328
SPZ
5L99482
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Přívěs je odstaven 1 rok a 6 měsíců z provozu.
Štěpkovač dřevní hmoty.
Přívěs je pojízdný , stroj je nefunkční.
Motor HONDA 6x630 - není již původní.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Zadřený motor - nefunkční, Vadný hydraulický rozvaděč, Opěrná noha s kolem je ohnutá, Drtící mechanismus - silně opotřebené, Spodní rám na levé straně opravován, Deformace korby, Chybí akumulátor, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace karoserie, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Liberec 6 Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
3350 mm
Výška
1850 mm
Šířka
1560 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1000 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
1000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
1000 kg

Výbava

Klíč
Letní pneu