FIAT DUCATO

ID #11863
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
FIAT DUCATO
První registrace
12/2002
Najeto
476 000 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
ZFA24400007111346
SPZ
NO870AY
Výkon motoru
81 kW
Objem motoru
2286 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
7
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Valníková nástavba

POZOR! Vozidlo nemá platnou technickou a emisní kontrolu, je dočasně vyřazeno/odhlášeno z evidence a nemůže se pohybovat po silniční komunikaci

Upozorňujeme, že v případě koupě vozidla kupujícím mimo ČR, je kupující povinen provést a uhradit kontrolu originality vozidla, dle platných předpisů České republiky.

Upozorňujeme, že v případě koupě vozidla kupujícím mimo Slovenskou republiku, je kupující povinen provést a zaplatit kontrolu originality vozidla podle platných předpisů Slovenské republiky.

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Přední náprava pro výměnu , Silně poškozený interiér, Lokální deformace kabiny a korby, Olupující lak z koroze, Silnější koroze, Baterie vybitá- vozidlo nenastartovalo, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Deformace kabiny, Deformace nástavby, Opotřebený interiér, Počínající koroze kabiny, Polámané plastové části, Povrchová koroze nástavby, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Slabý akumulátor, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér, Akumulátor na konci životnosti

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Chorvátsky Grob Slovensko

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5831 mm
Výška
2150 mm
Šířka
2024 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1985 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
3500 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
3500 kg

Hmotnosti jízdní soupravy

Nejvyšší technická přípustná hmotnost
5500 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
5500 kg

Výbava

Klíč