DACIA DUSTER 4X4

ID #12313

Základní údaje

Jméno
DACIA DUSTER 4X4
První registrace
08/2011
Najeto
379 400 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Platná do
VIN vozidla
UU1HSDACN45637972
SPZ
7J27518
Výkon motoru
81 kW
Objem motoru
1461 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 5
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x4

Stav

Odstaveno z provozu 3 měsíce.
Pravidelný servis.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Celkově horší stav vozidla, Kouří se z motoru - kouř nejde do výfuku - NUTNÉ ODSTRANIT PŘED PŘEJEZDEM, Vadný DPF filtr, Drobné deformace a odřené části na více místech karoserie, Značně poškrábaná karoserie, Oprýskaný lak, Místy silnější koroze, Přední nárazník nelícuje s pravým blatníkem, Chybí vrchní plato kufru, Chybí víčko chladiče, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Slabý akumulátor, Úniky provozních kapalin, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Měřín Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
4315 mm
Výška
1625 mm
Šířka
1822 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1369 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
1844 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
1844 kg

Výbava

Rádio
Handsfree
4x4
Přídavné světla / mlhovky
Klimatizace
Tažné zařízení
Airbag
ABS