MB UNIMOG U 400 + RADLICE

ID #12470
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
MB UNIMOG U 400 + RADLICE
Rok výroby
2003
Najeto
38 500 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
WDB4051021V203984
SPZ
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Vozidlo je odstaveno 1 rok z provozu.
Vozidlo je na rumunských dokladech.
Sněžný pluh SCHMIDT 3,4m + posypová nástavba STRATOS S 20-21 VAL.

POJÍZDNÉ POUZE DOPŘEDU !!!

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Horší stav, Nefunkční spouštěč vzduchu do druhého vzduchového okruhu - nejde zařadit zpátečka, Silnější koroze rámu a podvozku, Silná koroze nástavby, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Měnín Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava