LIAZ 110 KAROSA SA8

ID #12482
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
LIAZ 110 KAROSA SA8
První registrace
12/1990
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TNKK54101LS000245
SPZ
NBA4207
Výkon motoru
152 kW
Objem motoru
11940 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
2
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno 3 měsíce z provozu.
Cisternová splachovací nástavba KAROSA SA8- L110.
Přední nosič přídavných zařízení.
2x přední tlaková hubice + kropící lišta.
Levé boční kropení.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Motor má nepravidelný chod - nutné seřízení čerpadla a vstřiků, Bez akumulátoru, Levé přední pneumatika zpuchřela a popraskaná, Sedadlo je potrhané, Ukazatel tachometru je nefunkční, Různé deformace, Dveře - neodborné opravy a hluboká koroze, Místy silná koroze, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace kabiny, Deformace karoserie, Deformace nástavby, Opotřebený interiér, Poškozené čelní sklo od kamínků, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Nymburk Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
7755 mm
Výška
3040 mm
Šířka
2500 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
8960 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava

Klíč