AVIA A 30 K

ID #12548
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
AVIA A 30 K
Rok výroby
1973
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
29560
SPZ
SY8877
Výkon motoru
58 kW
Objem motoru
3319 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
7
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Odstaveno z provozu 10 měsíců.
Skříňová požární nástavba.
BEZ HASEBNÍHO VYBAVENÍ!!
Další výbava: maják, střešní nosič, siréna.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Deformace levých předních dveří, nárazníků, spodních bočních krytů skříně a stupaček, Vybledlý a místy oloupaný lak, Silná koroze na více místech, Potrhaná sedadla v kabině i ve skříni, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace kabiny, Deformace karoserie, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze nástavby, Slabý akumulátor, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Třebařov Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5610 mm
Výška
2675 mm
Šířka
2230 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
4350 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
5150 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
5150 kg

Výbava

Klíč