ŠKODA 706 RT

ID #13492

Základní údaje

Jméno
ŠKODA 706 RT
Rok výroby
1968
Najeto
37 292 km
Platnost STK
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
1/6-9416
SPZ
ME1890
Výkon motoru
160 kW
Objem motoru
1900 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Vozidlo je odstaveno 4 roky z provozu.
Špatně čitelný VTP.
Kropicí vůz.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Vybledlý lak, Koroze uvnitř nádrže kropičky, Svařovaná nádrž kropičky, Lehce promáčklé pravé přední dveře, Bez akumulátoru, Poškrábané okno od stěračů, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Kralupy nad Vltavou Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
15090 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava

Uzávěrka diferenciálu
Klíč
Střešní okno