AVIA 31,1 K S

ID #13973

Základní údaje

Jméno
AVIA 31,1 K S
Rok výroby
1993
Najeto
190 459 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TNAA31KP001224
SPZ
3AP3735
Výkon motoru
58 kW
Objem motoru
3596 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
3
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Odstaveno z provozu 1 rok.
Značky v depozitu.
Zvýšená sklápěcí korba.
2020 - oprava - vyvaření a nátěr korby, částečný nátěr rámu vozidla, nátěr zadní nápravy vzduchojemů, zadního nárazníku bočních zábran a předního nárazníku.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Deformace na více místech, Místy hluboká koroze, Levé přední sedadlo - potrhané a deformované, Poškozená přední část od kamínků, Poškrábané okno od stěračů, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace kabiny, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Povrchová koroze kabiny, Povrchová koroze nástavby, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Žiželice nad Cidlinou Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5200 mm
Výška
2265 mm
Šířka
2050 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
2915 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
5990 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
5990 kg

Výbava

Klíč