VOLVO FM 410

ID #14219

Základní údaje

Jméno
VOLVO FM 410
Rok výroby
2017
Najeto
700 254 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
YV2XZ22A3JB851100
SPZ
SWD83247
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
EURO 6
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Tahač po zlaté servisní smlouvě se společností Volvo.
Aktuálně odhlášené a majitelem nevyužívané, plně funkční.
Hydraulika jako dělaná pro sklápěč.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Nečistoty a škrábance typické pro používání. , Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Počínající koroze karoserie, Počínající koroze kabiny, Povrchová koroze nástavby, Povrchová koroze prahů, Polámané plastové části, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Opotřebený volant, Sjeté pneumatiky, Opotřebený interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Bełsznica Polsko

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Servisní knížka
Návod k obsluze
Přídavné světla / mlhovky
Ostřikovač světel
Parkovací kamera