AVIA A 31

ID #14254
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
AVIA A 31
Rok výroby
1980
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Platná do
VIN vozidla
800280
SPZ
8S20331
Výkon motoru
58 kW
Objem motoru
3596 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
2
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Odstaveno z provozu 3 roky a 5 měsíců.
Sklápěcí korba.
Nutná kontrola zejména brzd a zprovoznění.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Nefunkční ukazatel km, Deformace navíce místech, Povrchová místy hluboká koroze, Levé přední sedadlo - zdeformované, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Městec Králové Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5200 mm
Výška
2265 mm
Šířka
2037 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
2805 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
5950 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava

Koupeno v ČR
Klíč