MERCEDES-BENZ ACTROS 2632 6X4

ID #14262

Základní údaje

Jméno
MERCEDES-BENZ ACTROS 2632 6X4
První registrace
12/2008
Najeto
457 910 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
WDB9301421L326911
SPZ
8H05695
Výkon motoru
235 kW
Objem motoru
11946 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Automatická
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
3
Konfigurace náprav
6x4

Stav

Vozidlo je odstaveno 3 měsíce z provozu.
Nástavba na převoz odpadu ZOELLER MEDIUM XL.
10/2023 nový přítlakový kotouč a válec spojky.

POZOR!! Vozidlo (stroj, zařízení) nesmí být provozováno jako CELEK na území České a Slovenské republiky“. Tato podmínka je zakotvena i v kupní smlouvě, jedná se o nařízení skupiny MARIUS PEDERSEN !!

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

NEPOJÍZDNÝ, Porucha převodovky, Nejde zařadit žádná stupeň – lze natlačit nebo natáhnout na podvalník,Dle značkového servisu pravděpodobně poškozený předlohový hřídel, ale demontáž nebyla provedena, Nefunkční tachograf, Chybí levé zadní stupátko nástavby, Sedalo je potrhané a propálené, Různé deformace, Místy hluboká koroze, Nástavba: netěsní, opotřebená a vůle , Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Deformace kabiny, Deformace karoserie, Deformace nástavby, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Vybitý akumulátor, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Liberec 10 Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
9840 mm
Výška
3610 mm
Šířka
2520 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
16080 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
27000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
26000 kg

Hmotnosti jízdní soupravy

Nejvyšší technická přípustná hmotnost
44000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
44000 kg

Výbava

Rádio
Uzávěrka diferenciálu
Elektrická zrcátka
Klíč
Elektrická okna
Přídavné světla / mlhovky
Klimatizace
Vyhřívaná zrcátka
Automatická převodovka
Multifunkční volant
Parkovací kamera
ABS