DAF XF 460

ID #14290
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
DAF XF 460
První registrace
02/2016
Najeto
928 028 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
XLRTEH4300G0977544
SPZ
SZY 82669
Výkon motoru
340 kW
Objem motoru
12902 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Stroj funguje.
Sada obsahuje návěs do 24t, tachograf, CB vysílačku a váhu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Nečistoty a škrábance typické pro používání. Poškozený plast na pravé straně kabiny a podběhu kola (na této straně vadný zámek, lze opravit na místě). , Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Počínající koroze karoserie, Počínající koroze nástavby, Počínající koroze kabiny, Počínající koroze prahů, Polámané plastové části, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Opotřebený volant, Sjeté pneumatiky, Opotřebený interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Żywiec Polsko

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Rádio
Návod k obsluze
Elektrická zrcátka
Klíč
Elektrická okna
Letní pneu
Klimatizace
Zimní pneu
Airbag
Automatická převodovka
El. ovládání sedadel
Multifunkční volant
ABS