IVECO STRALIS 480

ID #14318
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
IVECO STRALIS 480
Rok výroby
2017
Najeto
663 877 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
WJMM6ZAUXHC373647
SPZ
SB 6758W
Výkon motoru
353 kW
Objem motoru
11120 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Stroj funguje.
Sada obsahuje návěs do 24t, tachograf, CB vysílačku, váhu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Na fotografii není lampa, před prodejem bude plně namontována. Nečistoty a škrábance typické pro používání., Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Odřené disky kol, Počínající koroze karoserie, Počínající koroze nástavby, Počínající koroze kabiny, Počínající koroze prahů, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Opotřebený volant, Sjeté pneumatiky, Opotřebený interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Żywiec Polsko

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Návod k obsluze
Elektrická zrcátka
Elektrická okna
Letní pneu
Klimatizace
Zimní pneu
Airbag
Automatická převodovka
El. ovládání sedadel
Multifunkční volant
ABS