PANAV NS1

ID #14765
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
PANAV NS1
První registrace
04/2001
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TKPNS136015300188
SPZ
S061873
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Odstaveno z provozu 2 roky.
Návěs traktorový sklápěcí.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Sjeté pneumatiky - střední nápravy, Deformace na více místech, Místy silná koroze, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace karoserie, Polámané plastové části, Povrchová koroze kabiny, Povrchová koroze nástavby, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Únik oleje z hydrauliky, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Žiželice nad Cidlinou Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
9200 mm
Výška
3090 mm
Šířka
25500 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
8050 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
36000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
36000 kg

Výbava