SEAT INCA

ID #15097

Základní údaje

Jméno
SEAT INCA
První registrace
07/2003
Najeto
208 345 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
VSSZZZ9KZ3R009709
SPZ
4E53380
Výkon motoru
55 kW
Objem motoru
1390 cm3
Palivo
Benzín
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 4
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Odstaveno z provozu 2 měsíce.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

CELKOVĚ HORŠÍ STAV VOZIDLA, Některé pohyblivé části mohou být zatuhlé či zarezlé, Přední pneumatiky sjeté, Svítí kontrolní světlo motoru - blíže nezkoumáno, ale vše funguje, Deformace na více místech, Místy hluboká koroze a neodborné opravy, Nefunkční vložka zámku levých předních dveří, Obě zadní světla - prasklá, Levé přední sedadlo - potrhané, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Deformace karoserie, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silně znečištěný interiér, Úniky provozních kapalin, Vybitý akumulátor

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Chrudim Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
4207 mm
Výška
1836 mm
Šířka
1696 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1160 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
1715 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
1715 kg

Výbava

Rádio
Klíč
Zimní pneu
Airbag