OPEL REKORD 1.5

ID #15347
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
OPEL REKORD 1.5
Rok výroby
1964
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
112884965
SPZ
PVE5174
Výkon motoru
55 kW
Objem motoru
1477 cm3
Palivo
Benzín
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Značky jsou uloženy v depozitu.
Vozidlo je odstaveno 8 let z provozu.
Vozidlo je po částečné renovaci (před odstavením).
Při focení nedohledán VIN kod.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Špatný stav pneumatik - zteřelé, Bez akumulátoru, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Boskovice Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava