AVIA A 31.1 K/5

ID #18025
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
AVIA A 31.1 K/5
Rok výroby
1985
Najeto
N/A
Platnost STK
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
F003836
SPZ
3M8845
Výkon motoru
60 kW
Objem motoru
3596 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
3
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je dlouhodobě odstavené - 10 let.
Hasičská AVIA.
Majáky.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám v těžkých provozních podmínkách povrchového lomu. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

NEPOJÍZDNÝ, Celkově špatný stav - vozidlo je opotřebené, Z důvodu dlouhodobého odstavení nutný servis k případnému zprovoznění, Zteřelé pneumatiky, Silnější koroze, Drobné deformace na více místech, Poškozený lak , Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Bohuňovice Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5610 mm
Výška
2675 mm
Šířka
2230 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
4490 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
5320 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
5320 kg

Výbava

Tažné zařízení