Tahač návěsu v provozu, počet kilometrů a stav se může měnit
Upozorňujeme, že pokud je vozidlo zakoupeno kupujícím mimo Slovenskou republiku, je kupující povinen provést a uhradit kontrolu pravosti vozidla (kontrola originality) v souladu s platnými předpisy Slovenské republiky. Poplatek za kontrolu pravosti ve výši 120 EUR bez DPH bude zahrnut do faktury za vozidlo.
POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!
Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.