RENAULT LAGUNA 2.2 D RN

ID #2071
Začátek aukce 3.5.2021 10:00
Vyvolávací cena
2 000 CZK
Není možný odpočet DPH
Zaujalo vás toto vozidlo? Chcete se zúčastnit jeho on-line aukce?
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
RENAULT LAGUNA 2.2 D RN
Rok výroby
1995
Najeto
193 260 km
Platnost STK
18. 1. 2018
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
VF1B56F0513044382
SPZ
PEI3333
Výkon motoru
61 kW
Objem motoru
2188 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 2
Eko daň
3 000 CZK
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno 3 roky z provozu. Vozidlo je určené na náhradní díly. Není zaplacená EKO daň. Elektrická přední okénka.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK) a značky jsou uloženy v depozitu. Bez platné technické kontroly (STK) nelze udělat vývoz do zahraničí. V případě zakoupení zahraniční společností musí kupující vozidlo zprovoznit a opravit na území České republiky a zajistit technickou kontrolu (STK). Až poté bude možné na vozidle udělat vývoz do zahraničí !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Velmi silná koroze (shnilé prahy), Silná koroze disků kol, Oprýskaný lak, Sloupaný a vybledlý lak, Na palubní desce rozteklá plastová vůně do auta , Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze kabiny, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Pacov Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Rádio
Elektrická okna
Tažné zařízení
Centrální zamykání
Servo řízení