KRONE SD

ID #3525
Začátek aukce 18.10.2021 10:00
Vyvolávací cena
99 000 CZK
Cena bez DPH
Zaujalo vás toto vozidlo? Chcete se zúčastnit jeho on-line aukce?
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
KRONE SD
První registrace
10/2019
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
SPZ
5AK1589
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Speciál - návěs lze rozdělit na 3 chladící zóny.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Po dopravní nehodě na pravém předním rohu, chybí propojení návěsu s tahačem (hadice, koncovky), Poškozena je i chladící jednotka - nefunkční, Chybí zadní rolovací vrata, světla + elektroinstalace, rezervní kola, Po nehodě je ohnutý rám v místě nehody směrem k zemi, Deformace uchycení pravé opěrné nohy návěsu - je šikmo, Nádrž na naftu k pohonu chlazení nástavby je posunutá a deformovaná, stejně jako pravá ochrana proti podjetí , Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Deformace karoserie, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Sjeté pneumatiky

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Mělník 1 Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
14040 mm
Výška
4000 mm
Šířka
2600 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
8763 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
39000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
36000 kg

Výbava