PICHON TC

Začátek aukce 21.9.2020 10:00
Vyvolávací cena
699 000 CZK
Cena bez DPH
Zaujalo vás toto vozidlo? Chcete se zúčastnit jeho on-line aukce?
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
PICHON TC
Rok výroby
2017
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Není třeba
VIN vozidla
CP14-0014
SPZ
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Cisterna vozila pouze vodu (3x použitá). objem 14 000 litrů, nádrž vyrobena s použitím UV stabilizátorů – prodloužená životnost. Homologováno pro rychlost 40 km/h. Cisterna je vybavena sacím a plnícím ramenem o průměru savice 120 mm. Odpružená oj listovou pružinou, výškově stavitelná pro optimální agregaci ve 4 polohách + K 80 Hydraulická odstavná noha.Boggie náprava ADR (Collaert), hranol nápravy 130 mm, v provedení pevná - pasivně řízená. Dvouokruhové vzduchové brzdy.Vývěva o výkonu 11 000 litrů vzduchu za minutu – vysoký výkon v této kategorii cisteren. Trubkový stavoznak.Úprava na DAM – nerezové jištění sání, hydraulicky a manuálně ovládané nerezové klapky odolné chemikáliím. Rameno může mít dosah do hloubky až 2,3 metru, do výšky 4 metry (ideální dosah pro plnění i samojízdných postřikovačů víkem nádrže). Rameno lze dovybavit dálkovým ovládáním pro maximální komfort obsluhy.

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Ohnutý nárazník, provozní vůle v uložení i ovládání, škrábance na karoserii, některé pohyblivé části zatuhlé nebo zarezlé, provozní oděrky a poškození.

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Slaný Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
6200 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava

První majitel
Přídavné světla / mlhovky
Letní pneu
Zimní pneu