KAROSA CAS 25 - Š 706 RTHP

Začátek aukce 10.8.2020 10:00
Vyvolávací cena
15 000 CZK
Cena bez DPH
Zaujalo vás toto vozidlo? Chcete se zúčastnit jeho on-line aukce?
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
KAROSA CAS 25 - Š 706 RTHP
První registrace
06/1997
Najeto
N/A
Platnost STK
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
120 142 512
SPZ
0L8121
Výkon motoru
117 kW
Objem motoru
11781 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
8
Konfigurace náprav
4x4

Stav

Vzhledem ke stáří vozidla, nejde garantovat uvedený nájezd na tachografu (Vozidlo má ale velmi malý nájezd km, protože sloužilo jako pohotovostní vozidlo). 5 let odstaveno z provozu. POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK) a značky jsou uloženy v depozitu. Bez platné technické kontroly (STK) nelze udělat vývoz do zahraničí. V případě zakoupení musí kupující zprovoznit vozidlo a před odvozem do zahraničí zajistit technickou kontrolu (STK) v dané zemi.

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Chybí zpětná zrcátka, stěrače + budík na přístrojové desce na rychlost + km, deformace zadní části vozidla, rozbitá zadní světla, za pravými dveřmi díra v karoserii, potrhaná sedadla, izolace a tapecírunk, celková koroze, úniky provozních kapalin, únik oleje z hydrauliky, provozní vůle v uložení i ovládání, znečištěný a poškozený interiér, škrábance na karoserii, přední část a okno poškozené od kamínků, polámané plastové části, některé pohyblivé části zatuhlé nebo zarezlé, provozní oděrky a poškození.

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Horka nad Moravou Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
13700 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava