TATRA T815 MIX

ID #5333

Základní údaje

Jméno
TATRA T815 MIX
Rok výroby
1986
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TNU85P146HK061108
SPZ
BNA8646
Výkon motoru
208 kW
Objem motoru
15825 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
2
Konfigurace náprav
6x6

Stav

Vozidlo má novou rezervu a je vybaveno nezávislým topením.
Vozidlo je odstaveno 6 měsíců z provozu.
Vzhledem ke stáří vozidla, nelze garantovat nájezd uvedený na tachografu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Měněný tachograf, Svařovaný zadní držák bubnu v chobotu, Zbytky betonu na bubnu a chobotu, Svařované blatníky, Koroze uvnitř nádoby s vodou, Oxidace vzduchojemů, Šnek bubnu od betonu, Rozpojená trubka od kropení bubnu, Netěsnost nápravy, Opotřebovaný buben mixu, Poškozená přední část od kamínků, Počínající koroze kabiny, Počínající koroze karoserie, Počínající koroze nástavby, Počínající koroze prahů, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Slabý akumulátor, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Votice Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
8670 mm
Výška
3500 mm
Šířka
2500 mm

Hmotnosti

Výbava

Koupeno v ČR
Uzávěrka diferenciálu
Klíč
Přídavné světla / mlhovky
Střešní okno
Servo řízení