FORD Focus

ID #5388

Základní údaje

Jméno
FORD Focus
První registrace
11/1999
Najeto
277 400 km
Platnost STK
11. 7. 2021
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
WF0NXXGCDNXU13245
SPZ
1Z38740
Výkon motoru
55 kW
Objem motoru
1753 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
EURO 2
Eko daň
3 000 CZK
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav

Stav

Vozidlo je odstaveno 6 měsíců z provozu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Místy velmi silná koroze - vyhnilé otvory, Shnilé prahy a blatníky, Nefunkční otevírání a zavírání levého předního okna- okno padá, Na více místech je poškozený lak, Baterie nefunkční , Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze kabiny, Silná koroze karoserie, Silná koroze nástavby, Silná koroze prahů, Úniky provozních kapalin, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Lešná Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
4438 mm
Výška
1461 mm
Šířka
1702 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
1242 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
1755 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
1755 kg

Výbava

Rádio
Klimatizace
Tažné zařízení
Airbag
Servo řízení