DOOSAN 7/26E

ID #5682

Základní údaje

Jméno
DOOSAN 7/26E
Rok výroby
2012
Najeto
905 MTH
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
UN5726EFXCY109244
SPZ
4SM9031
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

První registrace až v 09/2019. Přívěs je odstaven 6 měsíců z provozu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Celková deformace víka, Pravý zadní horní roh opravován, Opotřebované manipulační kolečko, Ohnutá páka brzdy, Rozbité odrazky a levé zadní světlo , Škrábance na karoserii, Deformace karoserie, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Sjeté pneumatiky, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vybitý akumulátor

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Jesenice u Prahy Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
2955 mm
Výška
1235 mm
Šířka
1390 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
750 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
750 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
750 kg

Výbava

Klíč