ŠKODA Fabia

ID #5714

Základní údaje

Jméno
ŠKODA Fabia
První registrace
7/2008
Najeto
246 600 km
Platnost STK
25. 6. 2022
Evidenční kontrola
VeaCom
VIN vozidla
TMBHC25J783149572
SPZ
5B75469
Výkon motoru
63 kW
Objem motoru
1390 cm3
Palivo
Benzín
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 4
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno 4 měsíce z provozu.
Vozidlo má elektrické přední okna.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Hučí přední ložiska, Občas se rozsvítí závada na řídící jednotce a auto se přepne do nouzového režimu, Silná koroze prahů, Chybí jedna opěrka hlavy, Chybí rezerva a zvedák (hever), Nefunkční klimatizace (možná pouze doplnit), Mírná deformace u 5. dveří levá strana, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Opotřebený interiér, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Úniky provozních kapalin, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Brno-Maloměřice a Obřany Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Rádio
Handsfree
Elektrická zrcátka
Alu kola
Zamykání řadící páky
Přídavné světla / mlhovky
Airbag
Vyhřívaná zrcátka
Centrální zamykání
Servo řízení