Volkswagen TRANSPORTER

ID #5748
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
Volkswagen TRANSPORTER
Rok výroby
2002
Najeto
275 000 km
Platnost STK
13. 5. 2022
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
WV1ZZZ70Z2H137944
SPZ
2M76143
Výkon motoru
65 kW
Objem motoru
2461 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Manuální
Emisní třída
EURO 3
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
6
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno 1 měsíc z provozu.
Vozidlo je vybaveno výstražnou rampou.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Nepravidelný chod motoru, Vyšší spotřeba motorového oleje, Zvýšený hluk na motoru, Nižší výkon motoru, Místy velmi silná koroze - vyhnilé otvory, Deformace kabiny, Vozidlo celkově značně opotřebované, Potrhaná sedadla, Díra v podlaze před řidičem, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Celková koroze karosérie, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Provozní oděrky a poškození karosérie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Slabý akumulátor, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Olomouc Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5271 mm
Výška
1920 mm
Šířka
1970 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
2680 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
kg
Nejvyšší povolená hmotnost
kg

Výbava

Rádio
Servo řízení