NOOTEBOOM OSD-48-03

ID #6211
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
NOOTEBOOM OSD-48-03
První registrace
07/2003
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
XMR0SD00030000080
SPZ
1L01092
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Prasklý rám - silná koroze, Prohnuté nájezdy, Některé dřevěné části poškozené (na výměnu), Poškozená světla, Nerovná podlaha, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Únik oleje z hydrauliky, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Provodín Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
13165 mm
Výška
3600 mm
Šířka
2520 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
9700 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
48000 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
42000 kg

Výbava