TATRA 815

ID #7456
Začátek aukce 28.11.2022 10:00
Vyvolávací cena
29 000 CZK
Cena bez DPH
Zaujalo vás toto vozidlo? Chcete se zúčastnit jeho on-line aukce?
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
TATRA 815
Zprovoznění
Neznámé
Najeto
N/A
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Není třeba
VIN vozidla
TNT815SV3JK068827
SPZ
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

Vozidlo NEMÁ velký technický průkaz a registrační značky!!!.
Bylo používáno v pískovém lomu a nevyjíždělo na komunikace.
VYRAŽENÝ VIN JE NEČITELNÝ.

POZOR! Vozidlo není možné přihlásit - je trvale odhlášené z evidence vozidel, nemá technický průkaz, nemá technickou a emisní kontrolu a nemůže se pohybovat po silniční komunikaci! Vozidlo je vhodné pouze na náhradní díly!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

NUTNO VIDĚT! Vozidlo je nekompletní, ve velmi špatném stavu, vhodné na náhradní díly!, Motor byl demontován z vozidla a jeho stav nelze zjistit, Silná a hluboká koroze všech částí vozidla, Rozbité čelní sklo, Deformace zadní stěny kabiny, Naříznutá pravá zadní vnější pneumatika , Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Celková koroze kabiny, Celková koroze karosérie, Celková koroze nástavby, Deformace kabiny, Deformace karoserie, Deformace nástavby, Deformace prahů, Polámané plastové části, Poškozené čelní sklo od kamínků, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze kabiny, Silná koroze karoserie, Silná koroze nástavby, Silná koroze prahů, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Ledčice Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Klíč
Servo řízení