ŠKODA Fabia

ID #7474

Základní údaje

Jméno
ŠKODA Fabia
Rok výroby
2002
Najeto
474 219 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
TMBJF46Y833708281
SPZ
1C01420
Výkon motoru
47 kW
Objem motoru
1896 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
EURO 3
Eko daň
EKO bez daně
Počet sedadel
5
Konfigurace náprav
4x2

Stav

K této položce nebude účtován administrativní poplatek 2.000,- Kč.

Vozidlo je odstaveno 6 měsíců z provozu.
Stav nezjištěn - před odstavením pojízdné.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Bez akumulátoru, Chybí zajištovací zámek kapoty, Prasklá mlhovka, Prasklé čelní sklo a zadní světlo, poškozený lak, Promáčklý levý přední blatník, Silnější koroze prahů a lemů, Díly karoserie nelícují, Promáčklé prahy a pravé přední dveře, Roztržená sedačka, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Opotřebený interiér, Počínající koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Jindřichův Hradec 1 Česká republika

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Koupeno v ČR
Klíč
Elektrická okna
Přídavné světla / mlhovky
Tažné zařízení
Zimní pneu
Airbag
Centrální zamykání
Servo řízení
ABS