LIAZ 706 MTSP 25

ID #7945
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
LIAZ 706 MTSP 25
První registrace
01/1982
Najeto
62 104 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
450065203
SPZ
Výkon motoru
kW
Objem motoru
cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
Konfigurace náprav

Stav

POZOR! Vozidlo nemá platnou technickou a emisní kontrolu, je dočasně vyřazeno/odhlášeno z evidence a nemůže se pohybovat po silniční komunikaci.

Vozidlo lze koupit i jako soubor náhradních dílů - trvale odhlášeno z provozu.

Vozidlo odstaveno z provozu od 04/2020

Nástavba: Posypová VSV6/III

Kupující si nakládku vozidla/stroje musí zajistit sám.

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Vozidlo odstavené z provozu od 04/2020 - je nutné provést údržbu a servis, Momentálně nepojízdné - chybí baterie, kupující si musí přinést vlastní baterii, (funkčnost neověřená) po seservisování může být vozidlo funkční, Chybí víko nádrže, Koroze a díra v podlaze kabiny , Loupe se lak, Hůře čitelné a zkorodované VIN číslo, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Bez akumulátoru, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Roztržená sedačka, Silná koroze kabiny, Silná koroze karoserie, Silná koroze nástavby, Silná koroze prahů, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Rožňava 1 Slovensko

Rozměry

Hmotnosti

Výbava

Klíč