IVECO DAILY 35S14 CNG

ID #8052
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
IVECO DAILY 35S14 CNG
První registrace
12/2008
Najeto
203 785 km
Platnost STK
Neplatná
Evidenční kontrola
Platná do
VIN vozidla
ZCFC35A0105772600
SPZ
4C21994
Výkon motoru
100 kW
Objem motoru
2998 cm3
Palivo
Plyn
Převodovka
Manuální
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
3
Konfigurace náprav
4x2

Stav

Vozidlo je odstaveno z provozu 1 měsíc.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Silná koroze celé podvozkové části včetně nosných prvků - nutno vidět na reklamace nebude brán zřetel, Znečištěný a poškrábaný nákladový prostor, Zašlý světlomet, Na vozidle jsou polepy, Díly karoserie nelícují, Poškozený zámek u zadních dveří (nelze zamknout a odemknout z venku), Děravý zadní pravý podběh, Poškozená přední část od kamínků, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Silná koroze karoserie, Slabý akumulátor, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Tábor 3 Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
5921 mm
Výška
2635 mm
Šířka
1996 mm

Hmotnosti

Hmotnosti vozidla

Provozní hmotnost
2445 kg
Nejvyšší technická přípustná hmotnost
3500 kg
Nejvyšší povolená hmotnost
3500 kg

Výbava

Rádio
Koupeno v ČR
Servisní knížka
Elektrická zrcátka
Klíč
Zimní pneu
Vyhřívaná zrcátka
Bezklíčové startování