ZETOR 5211

ID #9160
Prodáno
Registrovat se
Již máte účet? Přihlášení

Základní údaje

Jméno
ZETOR 5211
První registrace
02/1986
Najeto
N/A
Platnost STK
1. 10. 2022
Evidenční kontrola
Kupující
VIN vozidla
12417
SPZ
JI4833
Výkon motoru
33 kW
Objem motoru
2696 cm3
Palivo
Nafta
Převodovka
Emisní třída
Eko daň
Počet sedadel
2
Konfigurace náprav
4x2

Stav

4x2.
Vzhledem ke stáří stoje, nelze garantovat nájezd uvedený na tachografu.
Stroj je odstaven 1 rok z provozu.

POZOR!! Toto vozidlo nemá platnou technickou kontrolu (STK), s neplatnou technickou kontrolou vůz nesmí na komunikace a proto na vozidle dělá evidenční kontrolu vždy kupující. Vozidlo nesmí jet po ose a pokud vozidlo zakoupí zahraniční dražitel, není možné před odvozem vozidla udělat vývoz s vývozními značkami do zahraničí. Vývoz se bude dělat až po evidenční kontrole kterou zajistí kupující a dokumenty předá prodejci !! Vždy je nutné, informovat společnost Veacom o příjezdu přepravce alespoň 3 dny dopředu !!!

Technický stav odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů/motohodinám. Osobní prohlídka je nutná. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Závady

Celkový horší stav, Chybí levé dveře, Místy silnější koroze, Baterie na konci životnosti , Provozní oděrky a poškození, Opotřebený interiér, Polámané plastové části, Povrchová koroze karoserie, Provozní vůle v ovládání, Provozní vůle v uložení, Únik oleje z hydrauliky, Úniky provozních kapalin, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Znečištěný interiér

Prohlídka a stanoviště

Stanoviště
Vladislav Česká republika

Rozměry

Rozměry vozidla

Délka
3666 mm
Výška
2649 mm
Šířka
1800 mm

Hmotnosti

Výbava